LKS Błyskawica Rożniatów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 18.08.2019 startujemy !! Nie może was zabraknąć na inauguracji rundy wiosennej !!

• autor: kuba1994vip, 2016-09-07 10:42

Niespodziewanej porażki na własnym stadionie doznała drużyna Błękitnych Maćkówka, która uległa drużynie Huraganu Rozbórz Długi 0:1 (0:1). Bohaterem spotkania został Patryk Gruszczak, który już w 29 minucie zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Więcej w rozwinięciu newsa ----->

Domowe zwycięstwo zaliczył Sobol Niżatyce, który ograł drużynę Sokoła Sietesz 2:0 (0:0). Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz po zmianie stron zwycięstwo Sobolowi zapewniły bramki Damiana Wrony w 58 minucie i Piotra Henclika w 89 minucie.

Efektowne zwycięstwo zanotowali Błyskawiczni z Rożniatowa, którzy na własnym stadionie ograli Wojaka Kramarzówka aż 8:1 (4:0). Hat-trickiem w barwach gospodarzy popisał się Kamil Łopuch, po dwie bramki dołożył duet napastników Dawid Wilczek - Łukasz Krajewski, a jedną Daniel Szeliga. Honorową bramkę dla Wojaka zdobył Dawid Tuleja.

Zwycięstwo na własnym stadionie zanotowała również Wisłoczanka Tryńcza, która tym razem pokonała 3:2 (1:1) Naftę Gaz Jodłówka. Prowadzenie gospodarzom dał już w 11 minucie meczu Mateusz Jakubiec. Przyjezdni nie dali za wygraną i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu za sprawą Piotra Foremnego w 28 minucie. Drugą połowę również lepiej rozpoczęli gracze Wisłoczanki, co golem udokumentował Adrian Stęchły w 55 minucie. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 80 minucie. "Nafciarzy" było stać jeszcze jedynie na gola kontaktowego w 88 minucie autorstwa Jacka Dragana.

Wciąż bez punktów pozostaje drużyna Strumyka Hawłowice, która tym razem uległa 1:4 (0:3) Tęczy Ujezna. Prowadzenie przyjezdnym już w 8 minucie dał Marcin Zieliński. W 32 minucie bramkę na 0:2 zdobył Patryk Chlebuś. To jednak nie był koniec popisu strzeleckiego, gdyż w 37 minucie prowadzenie na 0:3 podwyższył Marcin Zieliński tym samym zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, których jednak było stać jedynie na trafienie w 61 minucie Adriana Prykopskiego. W doliczonym czasie gry wynik meczu na 1:4 ustalił Artur Kocz.

Wysokie zwycięstwo zanotował również spadkowicz ze Świętoniowej, który przed własną publicznością ograł Lechię Pantalowice 5:1 (2:0). Nie lada wyczynu dokonał zawodnik Wisłoka - Bartłomiej Rupar, który zdobył 4 bramki dla swojej drużyny. Jedno trafienie dla gospodarzy dołożył Oskar Kojder, a honorowe trafienie dla Lechii zaliczył Dawid Malik.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotowała drużyna KS-u Manasterz, która na własnym stadionie ograła 4:2 (1:1) Gacovię Gać, która po spadku z A-klasy wciąż nie może wejść na dobre obroty. Wynik meczu w 10 minucie otworzył Marcin Kaweński dając prowadzenie miejscowym. Przyjezdni jednak jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu po bramce Mariusza Natońskiego w 27 minucie. Tuż po wznowieniu drugiej połowy gospodarze znów objęli prowadzenie za sprawą Pawła Kuźmy. W 78 minucie przyjezdni z Gaci zdołali doprowadzić do remisu po bramce Marcina Bartmana. W 86 minucie drużyna Manasterza po raz trzeci w tym spotkaniu mogła cieszyć się z prowadzenie, tym razem dzięki niefortunnej interwencji Mateusza Michalika z Gacovi, który wpakował piłkę do własnej bramki. Wynik meczu w doliczonym czasie gry na 4:2 ustalił Piotr Hałys.