LKS Błyskawica Rożniatów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 18.08.2019 startujemy !! Nie może was zabraknąć na inauguracji rundy wiosennej !!

• autor: kuba1994vip, 2016-09-26 10:54

Zwycięstwem Błyskawicznych 6:4 (1:1) zakończył się mecz w ramach VII kolejki przeworskiej B-klasy, gdzie nasza drużyna na własnym stadionie pokonała KS Manasterz. Mecz nie rozpoczął się po naszej myśli, ręką w polu karnym zagrał Eligiusz Kozio i sędzia wskazał na "wapno". Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Kaweński dając prowadzenie w 13 minucie przyjezdnym. Radość gości nie trwała jednak długo, gdyż 5 minut później Błyskawiczni doprowadzili do remisu za sprawą Dawida Wilczka, który wykorzystał świetne podanie Łukasza Krajewskiego. Po zmianie stron szybko prowadzenie objęła nasza drużyna, tym razem bramkę zdobył Łukasz Krajewski, a asystował mu Dawid Wilczek. W 51 minucie w polu karnym powalony przez bramkarza został Wilczek i sędzia podyktował rzut karny. Goalkeeper Manasterza musiał opuścić plac gry po otrzymaniu czerwonej kartki, a jego miejsce między słupkami zajął jeden z obrońców. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany, jednak jego interwencje wyczuł bramkarz gości. W 58 minucie prowadzenie na 3:1 podwyższył Łukasz Krajewski, który dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i umieścił ją w siatce zdobywając swoją drugą bramkę w meczu. W 61 minucie przepięknym strzałem w okienko bramki popisał się Grzegorz Górski wykorzystując podanie Łukasza Krajewskiego. W 65 minucie było już 5:1, gdy w sytuacji sam na sam bramkarza pokonał wprowadzony w przerwie Bartosz Granda wykorzystując podanie Adriana Chudego. Chwila rozluźnienia w naszej grze i zrobiło się już 5:3 po bramkach Marcina Kaweńskiego w 68 i Pawła Kuźmy w 70 minucie. W 83 minucie przepięknym uderzeniem z około 30 metrów popisał się wprowadzony chwilę wcześniej Sebastian Gołąb nie dając szans bramkarzowi podwyższył wynik na 6:3. Przyjezdni w doliczonym czasie gry zmniejszyli rozmiary porażki po bramce Pawła Kuźmy.

Błyskawica Rożniatów - KS Manasterz 6:4 (1:1)

Skład Błyskawicy: Modny Norbert - Kozio Eligiusz, Górski Grzegorz (66. Gołąb Sebastian), Bańkowski Marcin (46. Granda Bartosz), Krajewski Mateusz - Chudy Adrian, Kisała Paweł, Szewczyk Łukasz, Łopuch Kamil - Wilczek Dawid (85. Dyrkacz Mariusz), Krajewski Łukasz

Ławka rezerwowych: Granda Dawid, Surmiak Kamil, Kokoszka Michał, Filipów Mateusz

Bramki dla Błyskawicy: Krajewski Łukasz x2, Wilczek Dawid, Górski Grzegorz, Granda Bartosz, Gołąb Sebastian

Żółte kartki: Krajewski Łukasz, Krajewski Mateusz (Błyskawica)

Czerwona kartka: Lewandowski Bartłomiej (KS Manasterz, 51 minuta)

Sędziowie: Łopuch Wiktor (Majdan Sieniawski) jako główny oraz Dusza Wiesław i Lemiech Bogusław (obaj Urzejowice) jako asystenci