Pełna klasyfikacja strzelców po VII kolejce!

• autor: kuba1994vip, 2016-09-28 14:15

W klasyfikacji strzelców przeworskiej B-klasy po VII kolejkach przewodzi trójka zawodników. Prowadząca trójka zdobyła po 7 bramek, a są to: Bartłomiej Rupar z Wisłoka Świętoniowa, Kamil Łopuch z Błyskawicy Rożniatów oraz Marcin Kaweński z KS-u Manasterz. Tylko jedną bramkę strzeloną mniej ma aż 4 zawodników, a są to: Adrian Stęchły z Wisłoczanki Tryńcza, Łukasz Krajewski z Błyskawicy Rożniatów, Paweł Kuźma z KS-u Manasterz oraz Patryk Chlebuś z Tęczy Ujezna. Trzecią pozycję w klasyfikacji strzelców zajmuje ex aequo 5 zawodników, którym udało zdobyć się po 4 bramki, a są to: Paweł Bielec z Lechii Pantalowice, Mateusz Jakubiec z Wisłoczanki Tryńcza, Paweł Lasek z Wisłoka Świętoniowa, Dawid Wilczek z Błyskawicy Rożniatów oraz Patryk Balawender z Gacovii Gać.

Pełna klasyfikacja strzelców w rozwinięciu newsa ----->

7 - Bartłomiej Rupar (Wisłok Świętoniowa), Kamil Łopuch (Błyskawica Rożniatów), Marcin Kaweński (KS Manasterz)

6 - Adrian Stęchły (Wisłoczanka Tryńcza), Łukasz Krajewski (Błyskawica Rożniatów), Paweł Kuźma (KS Manasterz), Patryk Chlebuś (Tęcza Ujezna)

4 - Paweł Bielec (Lechia Pantalowice), Mateusz Jakubiec (Wisłoczanka Tryńcza), Paweł Lasek (Wisłok Świętoniowa), Dawid Wilczek (Błyskawica Rożniatów), Patryk Balawender (Gacovia Gać)