LKS Błyskawica Rożniatów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 18.08.2019 startujemy !! Nie może was zabraknąć na inauguracji rundy wiosennej !!

• autor: kuba1994vip, 2016-10-31 20:27

Ostatni jesienny wyjazd zakończył się porażką Błyskawicznych 5:3 (3:1), gdzie na stadionie w Rozborzu Długim mierzyliśmy się z miejscowym Huraganem. Wynik spotkania gospodarze otworzyli już w 2 minucie, Maciej Cicirko wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Eligiusza Kozio. Chwilę potem zrobiło się już 2:0, gdy błąd naszego bramkarza z najbliższej odległości wykorzystał Patryk Gruszczak. Niedługo potem było już 3:0 dla Huraganu, w sytuacji sam na sam nie pomylił się Michał Mroczkowski. Nadzieje dla naszej drużyny odżyły tuż przed przerwą, gdy rzut karny pewnie egzekwował Dawid Wilczek zmniejszając straty. Druga połowa zaczęła się od ataków naszej drużyny i efekt przyszedł niedługo po jej rozpoczęciu, gdy efektowną centrą w pole karne popisał się wprowadzony w przerwie Mateusz Baran, a jego dośrodkowanie głową wykończył Wilczek i złapaliśmy kontakt z rywalem. Chwilę potem jednak gospodarze ostudzili nas zapał, a zrobił to konkretnie Maciej Cicirko, który głową pokonał Kowalińskiego. Błyskawiczni jednak nie dawali za wygraną i niedługo potem ponownie na listę strzelców wpisał się Wilczek, który ponownie w pewny sposób egzekwował rzut karny, tym samym kompletując hat-tricka. Przy stanie 4:3 z wielkim animuszem na bramkę Huraganu nacierali nasi gracze, jednak chyba zapomnieli o obronie i w końcówce dobija nas ponownie Cicirko, który tym samym podobnie jak nasz kapitan kompletuje hat-tricka i ustala wynik spotkania na 5:3.

Huragan Rozbórz Długi - Błyskawica Rożniatów 5:3 (3:1)

Skład Błyskawicy: Kowaliński Norbert (85. Modny Norbert) - Kozio Eligiusz, Krajewski Łukasz, Krajewski Mateusz, Szewczyk Łukasz - Granda Bartosz, Kisała Paweł, Chudy Adrian (33. Bańkowski Marcin), Surmiak Kamil (46. Baran Mateusz) - Łopuch Kamil, Wilczek Dawid

Ławka rezerwowych: Dyrkacz Mariusz, Kokoszka Michał, Filipów Mateusz

Bramki dla Błyskawicy: Wilczek Dawid x3

Żółte kartki: Kiwacki Beniamin - Krajewski Mateusz, Wilczek Dawid