LKS Błyskawica Rożniatów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 18.08.2019 startujemy !! Nie może was zabraknąć na inauguracji rundy wiosennej !!

Aktualności

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej!

• autor: kuba1994vip, 2016-11-07 13:31

Zwycięstwem rundę jesienną zakończyła nasza drużyna, która na własnym stadionie pokonała 4:3 (4:2) Sokół Sietesz. Wygrana jednak Błyskawicznym nie przyszła łatwo i musieli oni się mocno napocić, żeby zgarnąć komplet punktów. Zaczęło się od prowadzenia gości, dla których w 26 minucie bramkę zdobył Rafał Kochmański. "Sokoły" z prowadzenia nie cieszyły się długo, gdyż 2 minuty później do remisu doprowadził Kamil Łopuch wykorzystując podanie Łukasza Krajewskiego. W 31 minucie rolę się odwróciły i tym samym świetnym zagraniem Łukasza Krajewskiego obsłużył Kamil Łopuch, a ten wyprowadził nas na prowadzenie. W 36 minucie faul w polu karnym popełnia nasz bramkarz - Dawid Granda i sędzia wskazuje na "wapno". "Jedenastkę" na gola pewnym strzałem zamienia Paweł Cieleń i znowu mamy remis. Końcówka pierwszej połowy to jednak koncertowa gra naszej drużyny: w 40 minucie na prowadzenie wyprowadza nas Kamil Łopuch, tym razem wykorzystując dogranie Dawida Wilczka, zaś w doliczonym czasie gry bramkę do szatni zdobywa Paweł Kisała, który dobija strzał Bartosza Grandy odbity od słupka. Po zmianie stron przyjezdni jeszcze nawiązali walkę, ale stać ich było jedynie na kontaktowego gola w 59 minucie autorstwa Piotra Pelca i tym samym 3 punkty zostały w Rożniatowie.

Błyskawica Rożniatów - Sokół Sietesz 4:3 (4:2)

Skład Błyskawicy: Granda Dawid - Kozio Eligiusz, Kokoszka Michał, Krajewski Mateusz, Surmiak Kamil (70. Kowaliński Norbert) - Granda Bartosz, Kisała Paweł, Chudy Adrian, Łopuch Kamil (88. Dyrkacz Mariusz) - Wilczek Dawid, Krajewski Łukasz

Bramki dla Błyskawicy: 2x Kamil Łopuch, Łukasz Krajewski, Paweł Kisała

Żółte kartki: Krajewski Mateusz, Wilczek Dawid, Kisała Paweł

Sędziowie: Kamil Płoskoń (Przeworsk) jako główny oraz Wiesław Dusza i Bogusław Lemiech (obaj Urzejowice) jako asystenci