Zapowiedź zaległych meczów!

• autor: kuba1994vip, 2016-11-11 13:24

Już w najbliższą niedzielę (13.11) na dobre swoje zmagania zakończą drużyny przeworskiej B-klasy. Do kompletu wyników brakuje rozstrzygnięcia w dwóch spotkaniach: Huragan Rozbórz Długi - Sobol Niżatyce z III kolejki oraz Lechia Pantalowice - Sokół Sietesz z IX kolejki.

Pierwsze zaległości będą nadrabiane w Pantalowicach, gdzie obie drużyny wybiegną na murawę o godz. 11:00! Będzie to mecz dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli, więc to spotkanie nie będzie miało wpływu na końcowy wynik naszej drużyny. Lechia obecnie zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 14 punktów, zaś Sokół plasuje się o jedną pozycję niżej i ma na swoim koncie 10 punktów. Na dorobek punktowy drużyny z Pantalowic złożyło się 4 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy Lechii to 25 bramek zdobytych i 26 straconych. 11 z 14 punktów drużyna z Pantalowic zdobyła na własnym stadionie, więc i tym razem gospodarz niedzielnego spotkania ma chrapkę na komplet punktów. Najlepszymi strzelcami Lechii są Paweł Bielec i Dawid Malik, którzy do bramki rywali trafiali po 6 razy.

Drużyna z Sieteszy to drużyna, która strzela najmniej bramek w lidze. W 12 spotkaniach "Sokoły" bramkarzy rywali pokonali...12 razy, czyli strzelają średnio 1 bramkę na mecz! Na dorobek punktowy tej drużyny złożyło się 2 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy Sokoła to 12 bramek zdobytych i 22 bramki stracone. Na wyjazdach drużyna z Sieteszy radzi sobie marnie, gdzie zdołała uciułać jedynie punkt. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Paweł Cieleń, który bramkarzy rywali pokonywał 4 razy.

Faworytem tego spotkania jest drużyna Lechii, ale można spodziewać się każdego wyniku, bo drużyna z Sieteszy również chce z przytupem pożegnać się z rundą jesienną!

Zapowiedź kolejnego meczu w rozwinięciu newsa ----->

Godzinę później, o godz. 12:00 rozpocznie się mecz w Rozborzu Długim, gdzie miejscowy Huragan podejmie drużynę Sobola Niżatyce. Ten mecz ma wielkie znaczenie, gdyż obie drużyny mają szansę na zajęcie pozycji vice-lidera, które w końcowym rozrachunku daje awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Drużyna Huraganu to rewelacja rundy jesiennej. Obecnie drużyna z gminy Pruchnik z 23 punktami na koncie zajmuje 4 miejsce. Na ten dorobek punktowy złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Obrona Huraganu to druga defensywa w lidze, bilans bramkowy tej drużyny to 23 bramki zdobyte i 15 straconych. Na własnym stadionie Huragan na 18 możliwych punktów zdobył 13. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Maciej Cicirko, który ma na swoim koncie 6 bramek. Dla gospodarzy niedzielnego spotkania do zajęcia fotela vice-lidera wystarczy remis.

Sobol obecnie plasuje się na 7 miejscu z 22 punktami na koncie. Ścisk w czołówce jest tak niesamowity, że każde zwycięstwo drużyny z Niżatyc w niedzielnym spotkaniu zagwarantuje im pozycję vice-lidera. Na dorobek punktowy Sobola złożyło się 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Bilans bramkowy tej drużyny to 28 bramek zdobytych i 18 straconych. Na wyjazdach Sobol mierzył się w obecnym sezonie pięciokrotnie, w 3 meczach zwyciężał, a w dwóch musiał uznać wyższość rywala. Defensywa Sobola to trzecia defensywa w lidze, a więc obu ekipom będzie trudno o bramki, gdyż naprzeciw siebie staną jedne z najlepszych obron w lidze. Najlepszym strzelcem Sobola jest Paweł Cygan, który dla swojej drużyny zdobył 9 bramek.

Wiadome jest jedno: każdy wynik w tym spotkaniu spowoduje nasz spadek na 4 miejsce po rundzie jesiennej.

autor: ~Robcio96 2016-11-13 21:20:12

avatar Powinni teraz te mecze w tym śniegu grać jak chcieli przekładać.

autor: ~Kibic 2016-11-14 18:35:12

avatar Czemu spinasz, każdy ma możliwość przesunięcia spotkań, mogę zostać rozegrane nawet po zakończeniu sezonu, pozdrawiam :)