LKS Błyskawica Rożniatów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • 18.08.2019 startujemy !! Nie może was zabraknąć na inauguracji rundy wiosennej !!

Aktualności

Przekonujące zwycięstwo z Błękitnymi! Liga coraz ciekawsza!

• autor: kuba1994vip, 2016-12-19 10:11

Zwycięstwem Błyskawicznych 7:3 (3:2) zakończyło się rozgrywane w sobotę spotkanie w ramach IV kolejki ALPH w Zarzeczu przeciwko Błękitnym Maćkówka.

Błękitni do meczu przystępowali jako vice-lider rozgrywek, zaś nasza drużyna zajmowała trzecie miejsce tuż za plecami ligowego rywala z B-klasowych boisk. Obie drużyny zgromadziły po 6 punktów w trzech kolejkach i o pierwszeństwie w tabeli zadecydowały bramki.

Mecz doskonale rozpoczęli rywale, którzy już po 3 minutach prowadzili z Błyskawicznymi 0:2. Wydawało się, że najbardziej bramkostrzelna drużyna z Maćkówki rozjedzie naszą nieobliczalną drużynę, jednak nic bardziej mylnego. Jeszcze przed przerwą Błyskawica wyszła na prowadzenie 3:2 i taki wynik widniał na tablicy, gdy obie drużyny schodziły na przerwę. Nasza drużyna po zmianie stron nabrała wiatru w żagle i zdobyła 4 bramki z rzędu, niespodziewanie prowadząc w pewnej fazie meczu aż 7:2! Błekitnych w drugiej połowie stać było jedynie na honorowe trafienie, które w końcówce spotkania zaliczył lider klasyfikacji strzelców - Dariusz Garbarz i tym samym mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla naszej drużyny. Bramki dla Błyskawicznych zdobywali: 2x Michał Wilczek, 2x Piotr Domka, Łukasz Krajewski, Patryk Kiszka oraz Eligiusz Kozio.

Dzięki temu zwycięstwu Błyskawiczni utrzymali 3 miejsce, jednak dorobek punktowy pierwszych czterech drużyn jest identyczny, dlatego o kolejności decydują bezpośrednie mecze. W tabeli prowadzi MaawSport Team, drugie miejsce zajmuje Cieszacka Federacja Piłkarska, a za naszymi plecami na 4 miejscu plasuje się drużyna Bronx Team, która przed tą kolejką była jedyną niepokonaną ekipą.