LKS B³yskawica Ro¿niatów - strona nieoficjalna

• 18.08.2019 startujemy !! Nie mo¿e was zabrakn±æ na inauguracji rundy wiosennej !!

22/23 luty - Têcza Jankowice

B³yskawica

Zaloguj siê, aby typowaæ.

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci

ogó³em: 1 209 549

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Z ¯urawiem w zaleg³ym spotkaniu!

• autor: kuba1994vip, 2017-11-04 08:26

Ju¿ w najbli¿sz± niedzielê (05.11) B³yskawiczni rozegraj± swój zaleg³y mecz w ramach 3. kolejki przeworskiej B-klasy, gdzie na w³asnym stadionie podejm± spadkowicza z ¯urawiczek! Pierwotnie spotkanie mia³o odbyæ siê 2 wrze¶nia, jednak ze wzglêdu na ¶lub i wesele naszego graj±cego trenera £ukasza Krajewskiego spotkanie zosta³o prze³o¿one za zgod± rywala.

¯uraw po 10. kolejkach zajmuje 5 miejsce z 20 punktami na koncie. Na ten dorobek punktowy z³o¿y³o siê 6 zwyciêstw, 2 remisy oraz 2 pora¿ki. Bilans bramkowy dru¿yny z ¯urawiczek to 20 bramek zdobytych i 15 straconych. Nasz niedzielny rywal bardzo s³abo spisuje siê na wyjazdach, w czym swojej szansy upatruj± B³yskawiczni. Do tej pory na obcych boiskach ¯uraw rozegra³ 4 spotkania i zgromadzi³ w nich tylko 4 punkty (1 zwyciêstwo, 1 remis oraz 2 pora¿ki). Zdecydowanie lepiej dru¿yna z ¯urawiczek radzi sobie na w³asnym stadionie, jednak je¶li ¯uraw my¶li jeszcze o awansie to w Ro¿niatowie musi zagraæ o pe³n± pulê, gdy¿ na t± chwilê dzieli nas 10 punktów. Nasi obroñcy szczególn± uwagê bêdê musieli zwróciæ na napastnika rywali Krzysztofa Danaka, który jest najlepszym strzelcem w swojej dru¿ynie i w obecnym sezonie ma ju¿ na koncie 8 trafieñ. Popularnego "¦wira" mieli¶my ju¿ okazjê poznaæ podczas staræ w ubieg³ych latach ze Startem Mirocin, dlatego wiemy co potrafi zrobiæ z pi³k±. Nie mo¿emy zapominaæ równie¿ o Kamilu Bere¼nickim, który dla ¯urawia zdoby³ 4 bramki i równie¿ potrafi wiele wnie¶æ w grê zespo³u. Smaczku temu spotkaniu doda wystêp w naszych barwach £ukasza Drapa³y, który jest wypo¿yczony z ¯urawia do B³yskawicy na obecny sezon. Oczy kibiców bêd± tym bardziej zwrócone w jego stronê, i¿ dojdzie do bratobójczego pojedynku: £ukasz zagra przeciwko swojemu bratu Damianowi - taka sytuacja zajdzie pierwszy raz, gdy¿ wcze¶niej wspomnieni bracia zawsze grali w jednej dru¿ynie.

B³yskawiczni do spotkania przyst±pi± równie mocno zmotywowani po zwyciêstwie w Siennowie 2:3 (2:0) z miejscow± Wise³k±, gdzie naszej dru¿ynie uda³o siê odrobiæ straty z nawi±zk± z wyniku 2:0. Nasza dru¿yna marzy o kolejnym zwyciêstwie, co sprawi³oby niebywa³± sytuacjê: komplet punktów po rundzie jesiennej! Do tej pory podopieczni £ukasza Krajewskiego zwyciê¿ali w ka¿dym spotkaniu w tym sezonie i do pe³ni szczê¶cia brakuje im jeszcze jednej wygranej, co na pewno nie przyjdzie ³atwo w spotkaniu ze spadkowiczem z ¯urawiczek! Jednocze¶nie bêd± to derby gminy Zarzecze, a ¿e jest to jedyne i ostatnie spotkanie przeworskiej B-klasy na jesieñ spodziewamy siê wielu kibiców z innych dru¿yn, dlatego jest o co graæ! Zagrajcie dla nas, dla wszystkich, o zwyciêstwo!

B³yskawica Ro¿niatów - ¯uraw ¯urawiczki!

05.11.2017 r. (niedziela) godz. 12:00!

Stadion Ro¿niatów Arena!

Zbiórka zawodników w szatni o godz. 10:50!

Musicie tam byæ!

Historia meczów z ¯urawiem w rozwiniêciu newsa ----->

Sezon 2002/2003: ¯uraw ¯urawiczki - B³yskawica Ro¿niatów 2:0, B³yskawica Ro¿niatów - ¯uraw ¯urawiczki 0:6

Sezon 2015/2016: ¯uraw ¯urawiczki - B³yskawica Ro¿niatów 1:1, B³yskawica Ro¿niatów - ¯uraw ¯urawiczki 2:3

Historia meczów z ¯urawiem:

1 remis

3 pora¿ki

Bilans bramkowy w spotkaniach z ¯urawiem:

3:12 na korzy¶æ rywala

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

¶roda

pi±tek

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 1

Statystyki dru¿yny

14. kolejka: ¯uraw ¯urawiczki - B³yskawica Ro¿niatów 0:5 (0:2)
£adowanie...

Musisz siê zalogowaæ, aby korzystaæ z mini-chatu.