Klasyfikacja strzelców przeworskiej B-klasy!

• autor: kuba1994vip, 2017-11-09 10:42

W ubiegłym tygodniu spotkaniem Błyskawica Rożniatów - Żuraw Żurawiczki zakończyła się runda jesienna w przeworskiej B-klasy, także nadszedł czas na podsumowania. W dzisiejszym artykule zajmiemy się pełną klasyfikacją strzelców we wspomnianych rozgrywkach. Trójka zawodników zdecydowanie przewodzi w walce o koronę króla strzelców: na prowadzeniu znajduje się nasz zawodnik Michał Wilczek, który pierwsze miejsce dzieli z Januszem Wołowcem z Piasta Nowosielce - obaj zawodnicy zdobyli dla swoich drużyn po 16 bramek. Nieznacznie ustępuje im grający trener naszej drużyny Łukasz Krajewski, który jesienią 14 razy wpisywał się na listę strzelców. Zawodnicy, którzy zajmują 3. miejsce w tej klasyfikacji nieco ustępują wspomnianej trójce, gdyż dotychczas zdobyli oni po 8 bramek dla swoich drużyn, a są to: Dawid Wilczek - kapitan naszej drużyny oraz Krzysztof Danak (Żuraw Żurawiczki) i Marcin Kaweński (KS Manasterz).

Pełna klasyfikacja strzelców znajduje się w rozwinięciu newsa, także zapraszamy do lektury! ----->

16 - Michał Wilczek (Błyskawica Rożniatów), Janusz Wołowiec (Piast Nowosielce)

14 - Łukasz Krajewski (Błyskawica Rożniatów)

8 - Dawid Wilczek (Błyskawica Rożniatów), Krzysztof Danak (Żuraw Żurawiczki), Marcin Kaweński (KS Manasterz)